Bilgisayar Teknik Servisi

Bir çok marka bilgisayar ile ilgili batarya değişimi, ekran değişimi, anakart değişimi veya tamiri, soket tamiri ve değişimi gibi bilgisayar teknik servis hizmetleri vermekteyiz. Ayrıca bilgisayardaki sistemsel arızalarıda düzeltiyoruz. 

Dilerseniz bilgisayarınızı adresinizden teslim alıyor ve tamir işlemi gerçekleştikten sonra tekrar adresinize teslim ediyoruz. (Sadece Göktürk Mahallesi ve Kemerburgaz'da geçerlidir. Ödeme işlemi nakit ya da Havale/EFT ile yapılmaktadır.)

Ekran Değişimi

Bilgisayarlarınızın kırılan ya da çatlayan ekranlarında teknisyenlerimizin incelemesi sonrasında ekran değişimlerini yapmaktayız. Fiyat ve detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir ve aklınızdaki soruların yanıtlarınız bulabilirsiniz.

Ekran değişimi işlemini yaptırmadan önce mutlaka bizden bilgi edinin.

Batarya Değişimi

Bilgisayarlarınızın dolmayan şarj ya da bataryalarının olmaması konularında teknisyenlerimizin incelemesi sonrası batarya değişimlerini yapmaktayız. Fiyat ve detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir ve aklınızdaki soruların yanıtlarınız bulabilirsiniz.

Batarya değişimi işlemini yaptırmadan önce mutlaka bizden bilgi edinin.

Ana Kart Onarımı

Ana kartlarınızın arızları ile ilgili teknisyenlerimizin incelemesi sonrasında ana kart onarımı ya da değişimi işlemlerini yapmaktayız. Fiyat ve detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir ve aklınızdaki soruların yanıtlarınız bulabilirsiniz.

Anakart onarımı ya da değişimi işlemini yaptırmadan önce mutlaka bizden bilgi edinin.

Şarj Olmayan Cihazlarda Soket Tamiri

Şarj olmayan bilgisayarlarınızın arızalı soketlerinin tamiri ve değişimi konusunda teknisyenlerimizin incelemesi sonrasında soket tamirlerini ya da değişimini yapmaktayız. Fiyat ve detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir ve aklınızdaki soruların yanıtlarınız bulabilirsiniz.

Soket tamiri ya da değişimi işlemini yaptırmadan önce mutlaka bizden bilgi edinin.

WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?