Cep Telefonu ve Tablet Teknik Servisi

Cep telefonu ve tablet için teknik servis hizmetimizde ekran değişimi, anakart tamiri, batarya değişimi gibi her türlü onarım ve parça değişimleri yapılmaktadır. Tüm işlemler fazla yoğunluk yok ise aynı gün yapılıp teslim edilmektedir. Kesin bilgi için cihazınızı getirmeden önce fiyat ve işlem süresi için detaylı bilgiye ulaşmak için bizi arayabilirsiniz. Telefonunuzu dilerseniz adresinizden teslim alıyoruz ve tamir işlemi gerçekleştikten sonra tekrar adresinize teslim ediyoruz. (Sadece Göktürk Mahallesi ve Kemerburgaz'da geçerlidir. Ödeme işlemi nakit ya da Havale/EFT ile yapılmaktadır.)

Ekran değişimi; her telefon için ekran değişimi işlemi farklı yapılmaktadır. Marka ve modele göre fiyatlarda değişiklikler olmaktadır. Ekran değişimi aynı gün içinde yapılmaktadır. Detaylı bilgi almak için cihazınızı getirmeden önce bizi arayabilirsiniz.

Batarya değişimi; şarjı hemen biten, sürekli şarj etmek zorunda kaldığınız cihazınızın batarya değişimini yapıyoruz. Eğer bataryanız şişmiş ise hemen değiştirilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde cihazlarda patlamalar yaşanabilmektedir.

Kasa değişimi; zarar görmüş, zedelenmiş, deforme olmuş cihaz kasalarını teknik servisimizde değiştirebilirsiniz.

Anakart tamiri; darbe, sıvı teması, düşme, kısa devre vb. sorunlardan dolayı anakartta arızalar olabilmektedir.  Eğer cihazınızda donma, ekranda kayma oluyor ya da telefon hiç açılmıyorsa anakartta sorun olabilmektedir. Servisimizde anakart tamiri yaptırabilirsiniz.

Soket değişimi, cam değişimi, tuş arızası, sistemsel hataların giderilmesi gibi işlemler teknik servisimiz tarafından aynı gün içinde yapılmaktadır.

WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?